Menu

Kontakti

Kur mūs atrast

Juridiskā adrese
MTÜ Liivimaa Lihaveis
Mäe talu, Hüti küla, Mõniste vald, Võrumaa, 66014

Ražotnes adrese
Luha Lihatööstus OÜ/Luha Gaļas kombināts
Suurfarmi tee 5
Ahja, Põlvamaa

Izpilddirektors
Katrin Noorkõiv
+372 515 2408
katrin@liivimaalihaveis.ee

Dzīvnieku atlase un tirdzniecība
Airi Külvet
+372 5342 4274  
airi@liivimaalihaveis.ee

Tirgvedība
Mari-Liis Somelar
mariliis@liivimaalihaveis.ee

Ražošanas vadītājs
Kristo Org
+372 5788 0870
kristo@liivimaalihaveis.ee

E-veikala attīstība
Laura Lants
+372 513 1362
laura@liivimaalihaveis.ee

Pārdošanas HoReCa sektors Latvijā
Tomass Tikmers
+371 220366666
tomass@liivimaalihaveis.ee

Pārdošanas HoReCa sektors Igaunijā
Robert Unga
+372 5886 1544
robert@liivimaalihaveis.ee

MTÜ Liivimaa Lihaveis

Katrin Noorkõiv - vadība +372 515 2408
Airi Külvet - vadība +372 5342 4274