Menu

Kontakt

MTÜ Liivimaa Lihaveis
reg.kood 80301495
Mäe talu, Hüti küla, Mõniste vald, Võrumaa, 66014
                                         
Juhataja:
Katrin Noorkõiv
+372 515 2408
katrin@liivimaalihaveis.ee

Loomade varumine:
Airi Külvet
+372 5342 4274
airi@liivimaalihaveis.ee

Turundus:
Mari-Liis Somelar
mariliis@liivimaalihaveis.ee

Müügiesindaja Eestis:
Robert Unga
+372 5886 1544
robert@liivimaalihaveis.ee

E-poe arendus, jaekliendid:
Laura Lants
+372 513 1362
laura@liivimaalihaveis.ee

Müügiesindaja Lätis: Tomass Tikmers +371 220366666 tomass@liivimaalihaveis.ee

Tootmine:
Kristo Org
+372 5788 0870
kristo@liivimaalihaveis.ee

Kauba tellimine:
info@liivimaalihaveis.ee

Ettetellida saab meie tooteid järgmistesse kohtadesse:
• Nõmme turule telefonil: 506 7596;
• Tartu Taluturule telefonil: 553 4002;
• Pärnu Taluturule telefonil: 5817 1504;
• Võrumaa Toidukeskusesse telefonil: 782 8526;
• Paide Lihakioskisse telefonil: 554 0218;
• Luha Lihatööstusesse telefonil: 513 1362.