Menu

Kontakt

Var kan man hitta oss

Juridisk adress
MTÜ Liivimaa Lihaveis
Mäe talu, Hüti küla, Mõniste vald, Võrumaa, 66014

Produktionsadress
Luha Lihatööstus OÜ/Luha Köttfabrik
Suurfarmi tee 5
Ahja, Põlvamaa

Verkställande direktör
Katrin Noorkõiv
+372 515 2408
katrin@liivimaalihaveis.ee

Djurselektion och handel
Airi Külvet
+372 5342 4274  
airi@liivimaalihaveis.ee

Marknadsföring
Mari-Liis Somelar
mariliis@liivimaalihaveis.ee

Produktionschef
Kristo Org
+372 5788 0870
kristo@liivimaalihaveis.ee

E-handelsutveckling
Laura Lants
+372 513 1362
laura@liivimaalihaveis.ee

Försäljning inom HoReCa-sektorn i Estland
Robert Unga
+372 5886 1544
robert@liivimaalihaveis.ee

Försäljning inom HoReCa-sektorn
Tomass Tikmers
+371 220366666
tomass@liivimaalihaveis.ee

MTÜ Liivimaa Lihaveis

Katrin Noorkõiv - management +372 515 2408
Airi Külvet - management +372 5342 4274